Unemuna Pro

Tehnilised andmed ja materjalid

Kapslite külgpaneelid on valmistatud klaaskiust ja seinad kasevineerist. Seestpoolt on kapslite seinad kaetud tekstiilist kattematerjaliga. Kapslid on varustatud kergelt puhastatavate kunstnahast madratsite ja nendega kokkusobivate kaelapatjadega.

Suurus: laius 100 cm × kõrgus 118 cm × pikkus 227 cm

Kaal: 185 kg

Ventilatsioon: loomulik õhuvool, passiivne ventilatsioon

Materjalid: terasraam, kasevineerist seinad, klaaskiust küljepaneelid (stüreenivabad)

Unemuna on privaatne suletud ruum lamamiseks.
Kapsel on mõeldud puhkamiseks, magamiseks ja taastumiseks 24/7 töökohtadel, kontorites ja lennujaamades. Kapsli eesmärk on pakkuda täielikult privaatset puhkeruumi, mis asub avalikus kohas, kuid on teiste pilkude eest varjatud.

Kuidas kapslit kasutada?

Heitke kapslisse pikali ja libistage privaatsuskate alla. Nii muutub kapsel täielikult suletud privaatseks ruumiks. Katte materjal on hingav. Kapslil on loomulik ventilatsioon, mistõttu on õhk kapslis sama värske kui väljas. Privaatsuskattes olevad augud lasevad veidi valgust sisse, nii et ruum on meeldivalt hämar. Kate ei ole aga läbipaistev – väljas olevad inimesed ei näe kapsli sisse.

Kapsli jalutsis madratsi all on hoiuruum isiklike esemete jaoks. Ruum on kujundatud nii, et sinna mahuks käsipagas. Kapsli katet saab käsitsi avada ja sulgeda. Kapslit ei saa lukustada, mis tähendab, et sinna sisse pole võimalik kinni jääda. Kapsel on varustatud USB-pordiga. Kapsli sees puhkamise vägi peitub privaatsuses – keegi ei näe sind ega saa sind kogemata segada. Avatud privaatsuskate näitab, et kapsel on järgmise GoSleepi kasutaja jaoks saadaval.

Paigutus ja teisaldamine

Tänu voolujoonelisele ja ajatule kujundusele sulandub kapsel hästi mitmesuguse keskkonnaga. Kapsli külgedele saab paigaldada teie ettevõtte kaubamärgi. Kapsleid on lihtne ümber paigutada – näiteks kahvelkäru abil – ja toode ei vaja praktiliselt mingit seadistamist. Tavaliselt on kapslid juba kohaletoimetamisel täiesti valmis.

Kapslid on kompaktsed ja neid saab paigutada üksteise lähedale. Kapslid on tore kujunduselement ettevõtte ruumis ja need äratavad huvi nii töötajates kui ka külastajates.

Ohutus ja hooldus

Kapslitel on mitme lennujaama heakskiit, mis näitab, et need vastavad rangetele tuleohutusnõuetele. Kapslid on käsitsi avatavad ja suletavad, kuid neid ei saa lukustada ning hädaolukorras tuleb kate kergesti maha. Recovery Pod ei sisalda kergesti kahjustatavat ja hooldust nõudvat elektroonikat. Selle madratsit ja pindu on väga lihtne puhtana hoida. Kapslid on valmistatud Soomes ja kokku pandud meie enda tootmisüksustes.

Kirjuta meile

Meie magamiskapsli- ja taastumiseksperdid aitavad leida teie asutusele parima lahenduse.
Kirjeldage meile mõne sõnaga oma vajadusi ja me võtame teiega ühendust.

Unemuna kasutab teie kontaktteavet, et anda teile informatsiooni oma toodete ja teenuste kohta.